GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 6503069

nr 650 3069

Porslin

7-del, Kina, 1700-/1800-tal

Kondition: skador

Utrop:

300 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 9 augusti 2010
kl 19:14:11